Aktuální článek: Kolik platit zálohy OSVČ

Zabývám se projektovou činností ve výstavbě, což samo o sobě představuje spoustu starostí a bezesných nocí. Když jsem v roce 2012 skončil ve firmě a začínal jako OSVČ, věděl jsem od začátku, že účetnictví nebudu řešit sám. Na doporučení kamarádky jsem oslovil Zuzanu Bartůškovou, která mi na první schůzce představila svého kolegu Martina Vidláka a spolu mi vysvětlili celou jejich představu spolupráce, takže jsme hned na začátku věděli, co od sebe můžeme očekávat. Tato dvojice profesionálů s neuvěřitelným přehledem ve svém oboru se později transformovala do BKP FINANCE s.r.o. a naše spolupráce pokračuje dodnes. Cením si především bezproblémové komunikace a možnosti předávání podkladů na dálku bez nutnosti osobních návštěv. Patřím ke klientům, kteří v rámci účetnictví často na něco zapomenou, a tak je pro mě důležitá i pravidelná informovanost o změnách a povinnostech v legislativě, a v neposlední řadě i to, že veškeré podání na úřadech provádí za mě. Díky týmu BKP tak mohu při práci nejen i dále studovat a rozvíjet svou činnost, ale mám i dostatek volného času, který potřebujeme všichni.

Autor článku
katerina.palatova
Jsme vidět v médiích
Přesně 37 našich článků a 2 videa najdete také v mnoha médiích napříč internetem i tiskem.
Daňové poradenství
Daňové poradenství osobně nebo on-line
750 Kč + DPH / 15 minut
CHCI PORADENSTVÍ
Účetní středy
Daňové poradenství za zvýhodněnou cenu první středu v měsíci
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Říkají o nás
Kurz Kontrolní mechanismy v účetnictví určitě naplnil moje očekávání. Stále zjišťuji, že je se pořád co učit, v praxi člověk vytěsňuje a zapomíná respektovat předpisy, viz. např. ČÚS. Byla jsem ráda, že jste je připomněla a zdůraznila, že jejich nedodržení může vést k postihu. Za mě určitě přínos.
Markéta Kumštárová
Finanční a mzdová účetní
https://udmk.cz/
Kurz Kontrolní mechanismy v účetnictví byl skvělý a naplnil má očekávání :)
Přínosem pro mě byly užitečné tipy v nastavení analytik, u kterých jsem si potvrdila, že řada mnou nastavených analytik dává smysl a zároveň jsem získala inspiraci pro nastavení některých účtů pro zlepšení a možnost využití pro další kontroly (zejm. pak pro závěrkové práce). Největším přínosem bylo pro mě téma saldo, kde jsem konečně pochopila, jak se dá dobře využít. Doposud jsem v něm viděla akorát, že je tam nějaký "nepořádek". Význam pro mě měly i praktické ukázky v Pohodě (jak u práce se saldem, tak pro kontroly DPH).
Stanislava Šplíchalová
Účetní
www.klenota.com
Kdy si nebudeme rozumět
  • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
  • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
  • Podnikáte neférově nebo neeticky.
  • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
  • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
  • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.