přiznání audio kurzChcete si poslechnout novinky z daňového světa? Nestíháte se dostavit na kurz osobně? Máte možnost si stáhnout audionahrávku záznamu z kurzu a poslechnout si ji, kdy se vám to bude hodit.

Nahrávka obsahuje zvukový záznam z živého kurzu Přiznání k dani z příjmů právnických osob podnikatelských subjektů řádek po řádku a prezentaci z kurzu ve formátu pro zobrazení a pro tisk.

Kurz obsahuje praktický návod na sestavení přiznání k dani z příjmů právnických osob u podnikatelských subjektů. Během kurzu jsou rozebírány jednotlivé řádky daňového přiznání a jejich věcná náplň včetně konkrétních příkladů. V materiálech jsou navíc uvedeny odkazy na příslušná ustanovení zákona o daních z příjmů.

Zvukový záznam je pořízen přímo z živého kurzu. Není sestříhán, vyčištěn ani jinak upraven. Nahrávka je z kurzu k DPPO 2017, ale informace zde obsažené jsou platné i ve zdaňovacím období 2019. Součástí balíčku je i přehled změn ve zdaňovacím období 2018 a 2019. Veškeré materiály a příklad jsou aktualizované pro rok 2019.

Reference z kurzu najdete na stránce kurzu Daň z příjmů právnických osob řádek po řádku.

Co zakoupením získáte:

 • Audionahrávku kurzu Přiznání k dani z příjmů právnických osob rozdělenou do 5 částí:
  • 11 minut dlouhou audionahrávku s úvodními obecnými informacemi k daňovému přiznání,
  • 21 minut dlouhou audionahrávku k položkám zvyšujícím základ daně,
  • 31 minut dlouhou audionahrávku k nedaňovým nákladům u podnikatelských subjektů,
  • 11 minut dlouhou audionahrávku k položkám snižujícím základ daně,
  • 15 minut dlouhou audionahrávku k základu daně a slevám na dani.
 • PDF prezentaci ke kurzu (celkem 92 stránek – snímků). Prezentace je ve formátu jeden snímek na stránku pro zobrazení na monitoru a ve formátu 4 snímky na stránku pro tisk. V prezentaci je kromě samotného obsahu přiznání i část věnovaná opravným položkám, odpisům pohledávek a závazků a přehled vybraných zaměstnaneckých benefitů s jejich daňovými dopady jak u zaměstnavatele, tak u zaměstnance.
 • PDF vzorový příklad na vypracovaní daňového přiznání včetně výpočtových listů a řešení příkladu s odůvodněním postupu.
 • PDF stručný přehled obsahu nejdůležitějších řádků přiznání jako příruční „tahák“ pro vyplňování přiznání.
 • PDF informaci se změnami pro zdaňovací období 2018 a 2019

Audio ukázka Daň z příjmů právnických osob:


PDF ukázka:
Prezentace Přiznání DPPO

Cena celého balíčku:

500 Kč + DPH (audio + PDF).

Mám zájem o audionahrávku

Pokud máte o celou audionahrávku zájem, vyplňte prosím formulář níže.  Captcha Plus loading...