DPH pro pokročilé – krátící koeficient, osvobozená plnění

DPH pro pokročilé – krátící koeficient, osvobozená plnění – nahrávka webináře

Kurz se zaměřuje na problematiku krácení nároku na odpočet koeficientem – v případě, kdy plátce uskutečňuje kromě zdanitelných plnění i plnění osvobozená bez nároku na odpočet.

Nahrávka webináře, který se uskutečnil 6.10.2022.

Videozáznam
27. 12. - 30. 6. 2024
Míst: 0/50
990 Kč
bez DPH

Kurz je určen pro účetní, které již mají zkušenost s DPH. A chtějí si své znalosti rozšířit o postup v případě, kdy plátce uskutečňuje kromě zdanitelných plnění i plnění osvobozená bez nároku na odpočet:

  • osvobozená plnění s nárokem na odpočet daně
  • osvobozená plnění bez nároku na odpočet daně
  • odpočet v krácené výši

Nesestřihaná a neupravená nahrávka webináře, který se uskutečnil 6.10.2022.

Celkem 1 hodina a 27 minut videa, rozdělené do 4 částí. Můžete si je pustit najednou nebo po částech, kdykoli máte čas. Přístup získáváte do 30.6.2024. Potřebujete počítač s připojením k internetu.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen začínajícím zkušenějším účetním, které již mají zkušenosti s DPH a chtějí získat hlubší znalosti pro zvládnutí složitějších situací. Je vhodný i pro zkušené účetní, které se chtějí ujistit, zda dělají vše dobře.

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je seznámit účastníky s problematikou DPH v oblasti kráceného nároku na odpočet, krátící koeficient a osvobozených plnění.

Formát kurzu

Nesestřihaná a neupravená nahrávka webináře, který se uskutečnil 6.10.2022. Nahrávka webináře je rozdělena do 4 částí, které si můžete pouštět postupně. Videa si můžete přehrát kdykoliv během doby, kdy je máte k dispozici. Videa si můžete přehrávat opakovaně. Odkaz k přehrání videí dostanete e-mailem. Zde bude odkaz na YouTube, kde si videa pustíte. K přehrání videí potřebujete počítač nebo chytrý mobilní telefon s připojením na internet a sluchátka nebo reproduktory pro poslech. Není potřeba instalovat žádnou aplikaci.

Termín

Video je dostupné od zaplacení do 30.6.2024. Materiály (prezentace) Vám zůstávají k dispozici.

Jak to funguje

  • po objednání obratem obdržíte zálohovou fakturu – pokud Vám nepřišla, zkontrolujte složku spam, zkontrolujte zda jste v objednávce zadali správný email – případně nás kontaktujte na email
  • okamžitě po připsání platby na náš účet a spárování, obdržíte emailem daňový doklad, materiály ke kurzu a odkaz na videa – pro spárování platby je důležité zadat variabilní symbol tak jak je uveden na zálohové faktuře. Pokud daňový doklad nebo materiály nedostanete, zkontrolujte složku spam. Pokud je nenajdete ani ve spamu, laskavě nás kontaktujte přes email
DPH pro pokročilé – krátící koeficient, osvobozená plnění – nahrávka webináře
Videozáznam
27. 12. - 30. 6. 2024
Míst: 0/50
990 Kč
bez DPH

Co dostanete:

  • přístup k nahrávce webináře od zaplacení do 30.6.2024 neomezený počet přehrání během doby, kdy vám budou videa zpřístupněna,
  • prezentaci ke kurzu ve formátu pdf.

 

Váš lektor

Zuzana Bartůšková

Jsem praktik

Výklad směřuji k tomu jak problém řešit, v čem tkví úskalí, na co si dát pozor v praxi.

Přizpůsobím úroveň

Odbornou úroveň přednášky přizpůsobím posluchačům.

Účetní i lektorská praxe

Snažím se přidávat co nejvíc praktických příkladů ze života a sama jsem i účetní – rozumím jejich problémům.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.