BKP FINANCE s.r.o.

Jsme daňově poradenská společnost zapsaná v evidenci Komory daňových poradců.

Jádro společnosti tvoří daňový poradce Bc. Zuzana Bartůšková, ev. číslo 4960 a účetní Bc. Martin Vidlák. Oba máme více než 15 let praxe v oboru účetnictví a daní.

Poskytujeme kvalitní a profesionální služby podložené dlouholetou praxí, odborným vysokoškolským vzděláním a průběžným zvyšováním kvalifikace. Držíme krok nejen s nejnovější legislativou, ale i s moderními technologickými trendy. Nebojíme se moderních technologií. Vítáme možnosti, které ušetří čas a práci nejen nám, ale především vám, našim klientům. Většina komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu nebo Skypu.

Šetříme váš čas

Nemusíte k nám své doklady nosit a bát se, že se někde ztratí. S námi tak budete mít své účetní doklady vždy po ruce a nestane se vám, že se nebudete moct dostat k faktuře, protože zrovna leží někde u účetní. Doklady nám můžete předávat elektronicky prostřednictvím úložiště Google Disk nebo Fakturoid.

Používáme účetní software Pohoda od společnosti Stormware. Spolupracujeme s on-line fakturačním programem Fakturoid.

Dáme vám vždy vědět včas, co je potřeba udělat

Víme, že máte na starosti důležitější věci než řešit, kdy platit jakou daň. Tyto povinnosti sledujeme za vás. E-mailem vám vždy pošleme kompletní platební údaje – číslo účtu, částku, variabilní symbol i datum splatnosti.

Jsme navzájem zastupitelní. S námi máte jistotu, že tu vždy bude někdo, kdo se postará o to, co budete potřebovat. I v případě, že bude mít některý z kolegů dovolenou nebo onemocní.

Pomáháme zvyšovat informovanost odborné i laické veřejnosti díky článkům a kurzům

Spolupracujeme s dalšími odborníky – právníky, marketingovými poradci, experty na autorské právo a ochranné známky, ale i dalšími.

Snažíme se zvyšovat povědomí odborné i laické veřejnosti o účetní a daňové tematice, ale i o podnikání všeobecně – na kurzech, které pořádáme, ale i tím, že píšeme odborné články na náš blog. Publikujeme i na odborných webových portálech, jakými jsou www.uctovani.net nebo www.portal.pohoda.cz.

Daňové poradenství
Daňové poradenství osobně nebo on-line
750 Kč + DPH / 15 minut
CHCI PORADENSTVÍ
Účetní středy
Daňové poradenství za zvýhodněnou cenu první středu v měsíci
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Říkají o nás
Zuzka umí vše podat stručně, výstižně a hned praktikuje na jednoduchých příkladech. Mluví srozumitelnou řečí pro nás, řadové účetní, tedy česky, nikoliv v číslech paragrafů a odstavců a přehnaně odbornou terminologií.
Veronika Slaninová
Účetní
Zuzana Bartůšková je jednička ve školení - nenudí jen paragrafy, dává smysluplné příklady a i laik účetní jí rozumí.
Zuzana Kopelentová
Účetní
Kdy si nebudeme rozumět
  • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
  • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
  • Podnikáte neférově nebo neeticky.
  • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
  • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
  • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.