Cenově zvýhodněné placené konzultace první středu v měsíci.

Konzultace poskytujeme přes Google meet nebo telefonicky. Konzultaci je vždy potřeba si předem objednat. Neposkytujeme konzultace „na zavolání“.

Který den?

Každou první středu v měsíci. Konkrétní termín si vyberte níže v kalendáři. Pokud není první středu k dispozici žádný termín, tak se v daný termín účetní středa nekoná nebo jsou již termíny obsazeny. Vyberte si termín konzultace v běžném termínu nebo následující první středu v měsíci.

V rámci konzultace nelze vypracovávat nebo kontrolovat vypracované daňové přiznání.

Kde?

On-line: přes Google meet – preferovaná forma. Neuvedete-li do poznámky žádné upřesnění, bude Vám automaticky poslán odkaz na Google meet.

Telefonicky: po předchozí domluvě, v rámci ČR

Neposkytujeme konzultace „na zavolání“ bez předchozího objednání

V kolik hodin?

Rezervujte si konkrétní čas mezi 10:00 a 17:00 v kontaktním formuláři dole na této stránce. V případě, že máte organizační dotaz k průběhu účetní středy, napište na e-mail  .

Jak si domluvit konkrétní čas konzultace?

V níže uvedeném rezervačním formuláři si vyberete konkrétní termín. Pozor zvýhodnění platí pouze pro termíny první středu v měsíci. Ostatní vypsané termíny jsou volné pro konzultace za běžnou cenu. Na vybraný čas kliknete a zobrazí se vám rezervační formulář. Ten vyplníte a odešlete. V poli formuláře Poznámka k rezervaci uveďte čeho se váš dotaz bude týkat. Čím lépe dotaz popíšete, tím lépe se na něj můžeme připravit. Pro bližší popis dotazu můžete také využít email .

Při rezervaci na účetní středu máte vyhrazeno maximálně 1 hodinu. Pro řešení složitějších a časově náročnějších situací využijte daňové poradenství v jiných termínech.

Pokud preferujete konzultaci osobní nebo telefonicky místo konzultace přes Google meet, napište to do pole poznámka při objednání.

Pokud nechcete rezervovat konkrétní termín a máte nějaký dotaz k průběhu konzultací napište e-mail na adresu .

Konzultace se hradí ihned po konzultaci na základě její skutečné délky – na základě proforma faktury s okamžitou splatností.

Objednáním konzultace Klient prohlašuje, že není právnickou osobou, subjektem nebo orgánem usazeným v Rusku dle opatření Evropské unie proti Rusku, přijatá Nařízením Rady EU č. 2022/879 ze dne 3. 6. 2022.

Mění se cena konzultace při vyšším počtu osob?

Platíte za čas, nikoliv počet osob. Můžete na konzultaci pozvat i vašeho obchodního partnera/ku nebo vaší účetní.

Co když bude konzultace delší než 15 minut?

Platíte za každých započatých 15 minut. Bude-li tedy konzultace trvat 18 nebo 25 minut, zaplatíte stejnou částku, a to dvojnásobek konzultační sazby.

Jsou konzultace veřejné? Jak bude ochráněno vaše soukromí?

Všechno, co řeknete, je považováno za přísně důvěrné a nebudeme to sdílet s dalšími osobami. Jako daňový poradci jsme vázáni mlčenlivostí v zákonném rozsahu a v souladu s obchodními podmínkami. Nahrávání je možné pouze po předchozí domluvě a oboustranném souhlasu.

Jak dostanu daňový doklad?

Po konzultaci obdržíte emailem proformafakturu na základě skutečné délky konzultace. Daňový doklad obdržíte e-mailem po připsání platby.

Nevíte, jestli máte ten správný dotaz?

Když při objednání konzultace popíšete váš problém, můžeme vám dát vědět, jestli vám s ním dokážeme poradit. Navíc se na dotaz můžeme lépe připravit. A vy ušetříte čas a peníze za popisování situace.

Je nutná rezervace, abychom měli prostor zodpovědět váš dotaz?

Ano termín je vždy třeba si rezervovat.

Nahrávání konzultace je možné pouze po předchozí domluvě a s naším souhlasem.

Na co dostanete odpovědi?

Ptejte se na cokoliv, co se týká účetnictví, daní, daňové evidence, OSVČ, s.r.o., způsobu, jak evidovat příjmy a výdaje, plátcovství DPH a identifikovaných osob. Zodpovíme nejen vaše otázky týkající se DPH, a to včetně kontrolního hlášení, ale také silniční daně, daně z příjmů, nemovitostní daně a dalších daní.

Na co tady nedostanete odpovědi?

Dotazy z následujících oblastí jsou bohužel mimo pole naší působnosti:

 • podpora v rámci Covid
 • sociální dávky, například: Jak vysokou dostanu mateřskou?
 • účetnictví a daně neziskových organizací, například zapsaných spolků
 • čistě právní dotazy, například: Jak napsat smlouvu?
 • pracovněprávní vztahy, exekuce

Bude-li se váš dotaz týkat otázky směřující mimo náš obor, a nebudeme tak na něj schopni odpovědět, nebudeme vám účtovat poplatek za konzultaci. Budeme-li vědět o spolehlivém odborníkovi na danou problematiku, odkážeme vás rádi na něj.

Proč jsme dobrá volba?

Certifikovaný daňový poradce

Naše účetní Zuzana Bartůšková získala osvědčení daňového poradce (číslo 4960). A opravdu se vyzná, což vám potvrdí i účastníci mnoha školení, která v tomto oboru sama organizuje, aby rozšířila obzory svým kolegům. V roce 2017 jsme se stali daňově poradenskou společností registrovanou u Komory daňových poradců.

Přes 15 let odborných zkušeností

Tisíce vyhotovených přiznání k DPH. Za tu dobu jsme se setkali s lecčím. A většinou jsme našli řešení. Často hledáme a nacházíme řešení nejen pro klienty, ale i mnohé kolegy.

Poctivý přístup a férové jednání

Jsme poctiví a féroví jak k vám, tak při zpracovávání účetních dokladů. Víme, co se sluší a patří. Najdeme pro vás vždy to nejlepší řešení v rámci stávající legislativy.

Spolupráce s námi probíhá kompletně elektronicky

Není nutné scházet se osobně, nemusíte ani nosit žádné papíry a doklady do naší kanceláře. Všechny podklady nám pošlete jednoduše e-mailem, nasdílíte na Google Disk nebo nahrajete do Fakturoidu. Výstupy od nás přijdou e-mailem. Přiznání podáme přes vaši datovou schránku. Pro platbu daně vám pošleme příkaz k úhradě. Vám stačí jen předat nám podklady a pak zaplatit daň. O vše ostatní se postaráme my.

Kolik to stojí?
Konzultace
500 Kč + DPH za každých započatých 15 minut
Chci konzultaci

Vyberte si vhodný volný termín a objednejte si konzultaci. Přihlášením na konzultaci souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.

Z provozních důvodů se konzultace první středu v lednu 2024 nekoná. Využijte  termín 7. 2. 2024.

Daňové poradenství
Daňové poradenství osobně nebo on-line
750 Kč + DPH / 15 minut
CHCI PORADENSTVÍ
Účetní středy
Daňové poradenství za zvýhodněnou cenu první středu v měsíci
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Říkají o nás
Od Zuzany jsme potřebovali poradit ohledně daňové problematiky. Čas strávený s ní byl super investicí, Zuzana má přehled jak v legislativě tak v její praktické aplikaci, což přesně od poradce potřebujete.
Spolupráci se Zuzanou určitě doporučuji.
Vašek Jelen
jednatel MeasureDesign s.r.o.
MeasureDesign
Vyhovovalo mi, že jsem si mohla vybrat termín konzultace z kalendáře. A v daném termínu byl poradce připraven. Ráda službu opět využiji.
Gabriela Nováková
účetní
Kdy si nebudeme rozumět
 • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
 • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
 • Podnikáte neférově nebo neeticky.
 • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
 • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
 • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.