Školení Zuzany Bartůškové vřele doporučuji! Provází mě již spoustu let nástrahami DPFO, DPH, DPPO, používání automobilu i změnami v zákonech. Zuzka umí vše podat stručně, výstižně a hned praktikuje na jednoduchých příkladech. Mluví srozumitelnou řečí pro nás, řadové účetní, tedy česky, nikoliv v číslech paragrafů a odstavců a přehnaně odbornou terminologií. Nestraší, spíše uklidní, že všechny novinky zvládneme a že to nebude tak horké, jak se někdy může při čtení článků na internetu zdát. Nezachází zbytečně do odboček, co by jak mohlo být, kdyby... Zkrátka za mě jsou to školení šitá na míru pro účetní, které se oboru věnují klientsky, jako OSVČ a mají na starosti běžné firmy zabývající se službami, drobnou výrobou nebo řemeslem. Budu se těšit zase někdy příště!
Veronika Slaninová
Účetní
Zuzana Bartůšková je jednička ve školení - nenudí jen paragrafy, dává smysluplné příklady a i laik účetní jí rozumí.
Zuzana Kopelentová
Účetní
Od Zuzany jsme potřebovali poradit ohledně daňové problematiky. Čas strávený s ní byl super investicí, Zuzana má přehled jak v legislativě tak v její praktické aplikaci, což přesně od poradce potřebujete. 
Spolupráci se Zuzanou určitě doporučuji.
Vašek Jelen
jednatel MeasureDesign s.r.o.
MeasureDesign
Kurz Kontrolní mechanismy v účetnictví určitě naplnil moje očekávání. Stále zjišťuji, že je se pořád co učit, v praxi člověk vytěsňuje a zapomíná respektovat předpisy, viz. např. ČÚS. Byla jsem ráda, že jste je připomněla a zdůraznila, že jejich nedodržení může vést k postihu. Za mě určitě přínos.
Markéta Kumštárová
Finanční a mzdová účetní
https://udmk.cz/
Kurz Kontrolní mechanismy v účetnictví byl skvělý a naplnil má očekávání :) Přínosem pro mě byly užitečné tipy v nastavení analytik, u kterých jsem si potvrdila, že řada mnou nastavených analytik dává smysl a zároveň jsem získala inspiraci pro nastavení některých účtů pro zlepšení a možnost využití pro další kontroly (zejm. pak pro závěrkové práce). Největším přínosem bylo pro mě téma saldo, kde jsem konečně pochopila, jak se dá dobře využít. Doposud jsem v něm viděla akorát, že je tam nějaký "nepořádek". Význam pro mě měly i praktické ukázky v Pohodě (jak u práce se saldem, tak pro kontroly DPH).
Stanislava Šplíchalová
Účetní
www.klenota.com
Z mého úhlu pohledu velká spokojenost - uspořádal jsem si myšlenky a zjistil, že to děláme více méně správně. Mám po dnešku nějaké tipy a triky, které bych chtěl implementovat, aby se nám účtovalo zase o něco jednodušeji. Taktéž jsem rád, že jsem vzal s sebou své dvě kolegyně. Je vhodné, aby informace o kontrolních mechanismech slyšely i z jiných úst než z stále jen z mých (a že si fakt nevymýšlím)! :-) Kurz Kontrolní mechanismy v účetnictví
Daniel Suchánek
Spolehlivý účetní
SpolehlivaUcetni.cz
Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Kurz (Daň z příjmů právnických osob řádek po řádku) byl skvělý.
Jana Blažková
Účetní
Perfektně připravený kurz (Daň z příjmů právnických osob řádek po řádku), vše vysvětleno naprosto jasně, na příkladech. Kurz má hlavu a patu, vše na sebe logicky navazuje. Problematika se věnuje všem běžným oblastem podnikání, proto ho doporučuji opravdu všem samostatným účetním (a nejen jim). Díky kurzu jsem si o mnoho jistější v oblasti DPPO a dozvěděla jsem se i mnoho nového, co jsem v době konání kurzu nepotřebovala, ale setkala jsem se s tím později. Bylo kam se podívat a v materiálech jsem dohledala vše potřebné.
Veronika Slaninová
Účetní
Podnikáte a přicházíte do styku s DPH? Přesto že máte účetní, určitě se stane, že sem tam nějaký doklad potřebujete vystavit sami? Mrkněte na tento kurz. Určitě následně v základech DPH budete mít jasno. Ale i když ve vaší firmě účetnictví včetně faktur provádí někdo jiný, není na škodu se malinko dovzdělat.
Pavel Lasák
Školení Excel a Power BI
https://office.lasakovi.com/
Vyhovovalo mi, že jsem si mohla vybrat termín konzultace z kalendáře. A v daném termínu byl poradce připraven. Ráda službu opět využiji.
Gabriela Nováková
účetní
Ocenila jsem možnost objednání online meetingu, žádná ztráta času s cestováním, vše operativní a rychlé. S paní Bartůškovou jsem probrala potřebné sporné záležitosti z pohledu daní. Děkuji, že připojila i skutečnosti z praxe. Na setkání byla připravena (poslala jsem otázky předem a tak jsme se nezdržovaly složitým vysvětlováním) a dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala. Na paní Bartůškovou jsem se obrátila proto, že ji sleduji na FB a její články mi přijdou užitečné, srozumitelné a z praxe - to je asi to nejdůležitější.
Lucie Klimesová
účetní
Ze dvou konzultací u Zuzany Bartůškové jsem byla nadšená. Poprvé mi poradila s akutním problémem. Na další rozsáhlejší konzultaci ke kontrolnímu hlášení a účetnictví e-shopu jsem se dozvěděla celou řadu praktických u užitečných tipů. Je vidět, že Zuzana své práci rozumí a umí problematiku srozumitelně vysvětlit i laikovi.
Ivana Hlobilová
UX designerka
Vřele doporučuji, příjemná komunikace a přístup.
Ivana Herudková
Účetní, jednatel MIVA – accounting, s.r.o.
Dnes som absolvovala konzultáciu s pani Zuzanou Bartůškovou na téma, ktoré v beženej účtovnej a daňovej praxi nestretnete práve každý deň. Táto konzultácia bola pre mňa veľkým prínosom, a to predovšetkým preto, že som dostala konkrétne odpovede na moje otázky, vrátane uvedenia zdroja, z ktorého pri posúdení mojho problému vychádza.
Monika Wachtarczyk
Účetní
Vojtěch Mikula
Jsme UX designéři, kteří navrhují větší webové portály nebo systémy. Když jsem Picards zakládal, tak mi (bohužel) nedošlo, že na účetním fakt záleží. Takže jsem postupně vystřídal dva – nejprve velkou firmu a poté paní, která pracovala sama. Mohu tedy srovnávat. Svěřit daně a účetnictví Martinovi a Zuzce přineslo skutečně zásadní změnu do podnikání – věci mají řád a já mám klid. Konečně se nemusím pokoušet vysvětlovat účetním, co mají udělat, ale jsou to oni, kdo poradí a hlavně poradí správně. Najednou jde si veškeré podklady zasílat elektronicky. Hlídají termíny. Případně složitější věci domlouvají napřímo s klientem, nemusím hrát roli pošťáka, a mně potom řeknou – hotovo, vyřešeno. No a taky vím, že když mi zavolá paní z finančáku, tak jí můžu s klidem říct – obraťte se prosím na mé účetní. A to je k nezaplacení. :-)
Ing. Vojtěch Mikula
jednatel, UX, analytika, byznys
Picards s.r.o.
Pavel Jiránek
V životě se snažím dělat činnosti, kterým rozumím nebo do kterých chci proniknout. Do této skupiny ale účetnictví nepatří. Proto jsem velmi rád, že jsem před lety našel firmu, která mi tuto oblast podnikání pomůže spravovat, poradí mi, když potřebuji, a na kterou se mohu naprosto spolehnout! Mojí hlavní profesí je softwarový vývoj. Konkrétně nyní pracuji na projektu jako vedoucí vývojového týmu technologie Java JSF pro návrh a vývoj backoffice administrací ve firmě Rohlik.cz. Dalším předmětem mého zájmu je provozování služby na přípravu prezentačních půdorysů a vizualizací nejen pro realitní makléře.
Ing. Pavel Jiránek
Java Team Leader / UI/UX designer ve společnosti Rohlik.cz a provozovatel služby Makléř online
makleronline.cz
Michal Vintr
Jsem nezávislý konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů. V rámci podnikání na volné noze a rodinného života rád věnuji čas a energii podstatným věcem. BKP Finance mi v tom pomáhá vedením účetnictví, a tím snížením mojí zbytné zátěže. Na BKP Finance mi vyhovuje, že komunikace, včetně předávání dokladů, probíhá elektronicky a podání na úřadech provádí za mne. Cením si profesionální úrovně spolupráce, dodržování termínů a rychlých reakcí ze strany týmu BKP Finance. Takto si představuji fungování služby „bez starostí“.
Ing. Michal Vintr, Ph.D.
expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC
www.mvintr.cz
Miroslav Čevela
Prodávám a montuji parkovací senzory, handsfree Parrot a tažné zařízení. Účetnictví je pro mě v podnikání jedna z nejhorších věcí. Díky BKP skoro nevím, že nějaké je, a rozhodně mi nebrání v podnikání.
Miroslav Čevela
Prodávám a montuji parkovací senzory, handsfree Parrot a tažné zařízení
www.telcar.cz
Jiří (Jícha) Najman
Provozuji vodácký e-shop a kajakářskou školu. Často se ocitnu v dalekých krajích v situaci, kdy musím řešit různé pracovní záležitosti. Je pro mě velmi důležité mít vše dostupné kdykoli a kdekoli. Jednoduše a funkčně. Proto mám veškerý software umístěný v cloudu. Tým BKP mi v tomto velmi pomáhá a vše usnadňuje. Se Zuzkou a Martinem jsem se naposledy fyzicky potkal před několika lety. Přesto spolu komunikujeme, kdykoli je třeba. Vše probíhá stručně jednoduše a především funkčně. To je přesně to, co potřebuji.
Jiří (Jícha) Najman
Kajak bezpečně a pohodově
www.kajakarshop.cz
Jakub Kadeřávek
Jsem vývojář webů pro WordPress na volné noze. Vytvářím pro klienty středně velké weby na míru v týmu několika spolupracovníků. Často kupuji pro sebe i klienty software ze zahraničí. Zuzku a Martina mi doporučilo několik volnonožců, když jsem hledal účetní. Název jejich firmy – Účetnictví bez starostí – přesně vystihuje podstatu jejich služby. Velmi si cením toho, že stačilo jednorázově nastavit přístupy a vše už běží jako po drátkách. Cením si spolehlivosti a srozumitelnosti. Když něco nechápu, tak mi to ochotně vysvětlí. Jsem rád, že díky týmu BKP mohu v klidu spát, a vím, že v případě potřeby za mě komunikaci s finanční správou vyřeší.
Jakub Kadeřávek
vývojář webů pro WordPress
www.wpjakub.cz
Pavel Ungr
V životě i v práci se snažím spolupracovat s těmi, kde neumím obhajovat a vysvětlovat každý krok. Kteří mi rozumí a kteří mi jsou oporou a snaží se mi pomáhat. Nejlepší parťáci jsou totiž takoví, kdy o nich skoro nevíte. Zuzka s Martinem jsou přesně ten typ lidí. Jsem specialista na SEO, dělám online marketing – pro některé účetní firmy je to španělská vesnice, ne však tady… Účetnictví nerozumím a rozumět nechci, ale chci mít někoho, kdo bude rozumět mé práci a vyřeší za mě všechno, co je třeba, a já nebudu muset řešit žádné problémy, kterým nerozumím. Tady to funguje na 100 %. Takže peníze investované do spolupráce s nimi se vrací víc než několikanásobně. Pokud chcete mít klid na práci a účetnictví neřešit, vyberete si je. Budete spokojení jako já.
Pavel Ungr
SEO konzultant a specialista online marketingu
www.pavelungr.cz
Madla Čevelová
Od roku 2003 pomáhám drobným podnikatelům nastavit si podnikání tak, aby jim v něm bylo dobře. Nabízím konzultace, školení a e-knihy. S BKP Finance jsem velmi spokojená. Vedou mi účetnictví, několikrát jsem využila i jejich poradenských služeb. Včas mě upozorní na všechny povinnosti i změny v daňových zákonech. Oceňuji také, že všechny doklady zpracovávají elektronicky, takže se mi doma nehromadí šanony. Jejich služby mohu jen doporučit.
Magdalena Čevelová
marketingová čarodějnice
www.cevelova.cz
Jan Nachtigal
Zhruba 20 let se zabývám on-line marketingem a převážnou část té doby jsem zastával názor, že něco tak jednoduchého, jako je účetnictví, přece zvládnu sám. Dokud se nevyskytl problém. Na doporučení jsem se obrátil na Zuzku Bartůškovou, která jednání s úřady skvěle zvládla a problém vyřešila. Poté jsme se domluvili, za dobrou cenu mám klid, můžu se věnovat práci a nemusím sledovat, co se v paragrafech zase změnilo a jestli jsem neprošvihnul nějaký termín. A funguje to výborně – přestože jsme se fyzicky nikdy nepotkali.
Jan Nachtigal
PPC & SEO konzultant
www.jannachtigal.cz
Lukáš Fakturoid
Zuzana s Martinem dělají moderní bezpapírovou účetní kancelář, která staví na Fakturoidu, a je radost s nimi spolupracovat.
Lukáš Konarovský
spolumajitel Fakturoid s.r.o.
www.fakturoid.cz
Vojtěch Bednář
Zuzana Bartůšková je dle mých zkušeností a podle mého názoru nejen špičkový profesionál ve svém oboru, ale také spolehlivá, komunikativní osoba ochotná porozumět a vycházet vstříc potřebám klientů, a to i v nepravidelné spolupráci. Vážím si možnosti s ní pracovat a vřele ji doporučuji.
PhDr. Vojtěch Bednář
konzultant
www.firemni-sociolog.cz
Koncem roku 2015 jsem si otevřela květinářství, kde připravujeme květiny a dekorace na různé příležitosti. Během naší spolupráce se Zuzkou jsem se jenom utvrdila v tom, že moje volba byla správná. U BKP Finance totiž fráze „účetnictví bez starostí“ není jenom prázdnou frází, kterou si vylepšují svůj profil. Stojí za ní odbornost, pečlivost a přehled v legislativních změnách, kterých je bohužel nemálo. V neposlední řadě oceňuji online komunikaci, sdílení dokumentů a zasílání notifikací, na co nezapomenout. Je to nejenom pohodlné, ale rozhodně šetří čas i papír! A to je „nature friendly“.
Katka Burešová
jednatelka MY FLORIST, s.r.o.
www.myflorist.cz
Tomáš Iľko
Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby v oboru Public Relations a marketingové poradenství. Se společností Účetnictví bez starostí spolupracujeme již čtvrtým rokem. Firma nám zajišťuje vedení účetnictví, a to včetně mzdové agendy. Kromě pečlivého přístupu a znalostí oboru zástupců této společnosti velmi oceňuji pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách formou newsletterů a facebookových stránek. S Účetnictvím bez starostí máme jistotu, že naše účetnictví spravují opravdoví profesionálové a my se nemusíme obávat problémů se státními úřady.
Tomáš Iľko
Managing Partner Double-U PR, s.r.o.
www.double-u.cz
Martin Matějka
Mé podnikání se za svou dvanáctiletou existenci docela rozjelo. Starám se o tři společnosti s ručením omezeným a k tomu konzultuji online marketingové kampaně jako OSVČ. Mám manželku a dvě děti. A skloubit spoustu práce s fungováním „doma“ a mít trošku volného času a klidné spaní, to chce kumšt. Respektive ani ne tak kumšt, jako spíš profesionální pomoc. Pomoc účetních a daňových poradců. S lidmi z BKP to máme domluvené tak, že se nám starají o veškeré účetně-právní otázky podnikání. Já jim na 100 % věřím, vědí o mých financích víc než manželka. A už se mi mnohokrát potvrdilo, jak dobrá investice je platit právě jim. Vřele doporučuji. Martine a Zuzko, díky.
Martin Matějka
SEO specialista
www.martinmatejka.cz
Petr Křivánek
Pro elektroniku vyrábíme malé transformátory a jiné vinuté díly. Od roku 2003 máme certifikaci ISO 9001, v systému kvality řízení průběžně hodnotíme dodavatele, firma Účetnictví bez starostí má u nás ve všech hodnoceních jen ty nejlepší možné výsledky. V praxi jsme si ověřili, že všechny účetní služby, co nabízí, jsou odborně, pečlivě a včas zpracovány a dodány. S profesionální odborností nám oznámí legislativní změny a poradí. Naše účetnictví je neustále pod odborným dohledem paní Bartůškové a můžeme se spolehnout, že nás vždy včas upozorní na nedostatky a připomene nám naše povinnosti k státní správě. Velice si vážíme, že naše účetnictví paní Bartůškovou vedené je na špičkové úrovni a nemusíme se obávat kontrol od státní správy.
Petr Křivánek
jednatel TEMAR s.r.o.
www.temarpraha.cz
Lukáš Pítra
Týmu BKP Finance se zadařilo zdolat výzvu z říše fantazie. Rovnici „daně + účetnictví = horor a zoufalství“ změnili po roce trpělivého vysvětlování & překopání mých „papírovacích“ procesů na „daně + účetnictví = pohoda a nemusím řešit“. Za fér cenu skutečně osobní servis, naprosto profi přístup a bleskurychlá reakce na každou úchylnost z ruky ministrů financí. A já můžu klidně spát. Díky!
Lukáš Pítra
SEO konzultant
www.lukaspitra.cz

Další reference naleznete u osobního profilu v katalogu Na volné noze a na oficiálních stránkách Komory daňových poradců

Daňové poradenství
Daňové poradenství osobně nebo on-line
750 Kč + DPH / 15 minut
CHCI PORADENSTVÍ
Účetní středy
Daňové poradenství za zvýhodněnou cenu první středu v měsíci
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Říkají o nás
Zuzka umí vše podat stručně, výstižně a hned praktikuje na jednoduchých příkladech. Mluví srozumitelnou řečí pro nás, řadové účetní, tedy česky, nikoliv v číslech paragrafů a odstavců a přehnaně odbornou terminologií.
Veronika Slaninová
Účetní
Zuzana Bartůšková je jednička ve školení - nenudí jen paragrafy, dává smysluplné příklady a i laik účetní jí rozumí.
Zuzana Kopelentová
Účetní
Kdy si nebudeme rozumět
  • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
  • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
  • Podnikáte neférově nebo neeticky.
  • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
  • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
  • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.