Aktuální článek: Daňový kalendář 2019
Koncem roku 2015 jsem si otevřela květinářství, kde připravujeme květiny a dekorace na různé příležitosti. Během naší spolupráce se Zuzkou jsem se jenom utvrdila v tom, že moje volba byla správná. U BKP Finance totiž fráze "účetnictví bez starostí" není jenom prázdnou frází, kterou si vylepšují svůj profil. Stojí za ní odbornost, pečlivost a přehled v legislativních změnách, kterých je bohužel nemálo. V neposlední řadě oceňuji online komunikaci, sdílení dokumentů a zasílání notifikací, na co nezapomenout. Je to nejenom pohodlné, ale rozhodně šetří čas i papír! A to je "nature friendly".
Katka Burešová
Jednatel
www.myflorist.cz
Tomáš Iľko
Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby v oboru Public Relations a marketingové poradenství. Se společností Účetnictví bez starostí spolupracujeme již čtvrtým rokem. Firma nám zajišťuje vedení účetnictví, a to včetně mzdové agendy. Kromě pečlivého přístupu a znalostí oboru zástupců této společnosti velmi oceňuji pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách formou newsletterů a facebookových stránek. S Účetnictvím bez starostí máme jistotu, že naše účetnictví spravují opravdoví profesionálové a my se nemusíme obávat problémů se státními úřady.
Tomáš Iľko
Managing Partner Double-U PR, s.r.o.
www.double-u.cz
Martin Matějka
Mé podnikání se za svou dvanáctiletou existenci docela rozjelo. Starám se o tři společnosti s ručením omezeným a k tomu konzultuji online marketingové kampaně jako OSVČ. Mám manželku a dvě děti. A skloubit spoustu práce s fungováním „doma“ a mít trošku volného času a klidné spaní, to chce kumšt. Respektive ani ne tak kumšt, jako spíš profesionální pomoc. Pomoc účetních a daňových poradců. S lidmi z BKP to máme domluvené tak, že se nám starají o veškeré účetně-právní otázky podnikání. Já jim na 100 % věřím, vědí o mých financích víc než manželka. A už se mi mnohokrát potvrdilo, jak dobrá investice je platit právě jim. Vřele doporučuji. Martine a Zuzko, díky.
Martin Matějka
SEO specialista
www.martinmatejka.cz
Petr Křivánek
Pro elektroniku vyrábíme malé transformátory a jiné vinuté díly. Od roku 2003 máme certifikaci ISO 9001, v systému kvality řízení průběžně hodnotíme dodavatele, firma Účetnictví bez starostí má u nás ve všech hodnoceních jen ty nejlepší možné výsledky. V praxi jsme si ověřili, že všechny účetní služby, co nabízí, jsou odborně, pečlivě a včas zpracovány a dodány. S profesionální odborností nám oznámí legislativní změny a poradí. Naše účetnictví je neustále pod odborným dohledem paní Bartůškové a můžeme se spolehnout, že nás vždy včas upozorní na nedostatky a připomene nám naše povinnosti k státní správě. Velice si vážíme, že naše účetnictví paní Bartůškovou vedené je na špičkové úrovni a nemusíme se obávat kontrol od státní správy.
Petr Křivánek
jednatel TEMAR s.r.o.
www.temarpraha.cz
Lukáš Pítra
Týmu BKP Finance se zadařilo zdolat výzvu z říše fantazie. Rovnici „daně + účetnictví = horor a zoufalství“ změnili po roce trpělivého vysvětlování & překopání mých „papírovacích“ procesů na „daně + účetnictví = pohoda a nemusím řešit“. Za fér cenu skutečně osobní servis, naprosto profi přístup a bleskurychlá reakce na každou úchylnost z ruky ministrů financí. A já můžu klidně spát. Díky!
Lukáš Pítra
SEO konzultant
www.lukaspitra.cz

Další reference naleznete u osobního profilu v katalogu Na volné noze a na oficiálních stránkách Komory daňových poradců

Říkají o nás
Oceňuji online komunikaci, sdílení dokumentů a zasílání notifikací, na co nezapomenout. Je to nejenom pohodlné, ale rozhodně šetří čas i papír.
Katka Burešová
Jednatel
www.myflorist.cz
Tomáš Iľko
S Účetnictvím bez starostí máme jistotu, že naše účetnictví spravují opravdoví profesionálové.
Tomáš Iľko
Managing Partner Double-U PR, s.r.o.
www.double-u.cz
Rychlá rada, pokud jste ztraceni
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI SKYPE KONZULTACI
Účetní středy
Účetní konzultace krátkých účetních a daňových dotazů za zvýhodněnou cenu
400 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Kdy si nebudeme rozumět
  • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
  • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
  • Podnikáte neférově nebo neeticky.
  • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
  • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
  • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.