Aktuální článek: Daňový kalendář 2019
Michal Vintr
Jsem nezávislý konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů. V rámci podnikání na volné noze a rodinného života rád věnuji čas a energii podstatným věcem. BKP Finance mi v tom pomáhá vedením účetnictví, a tím snížením mojí zbytné zátěže. Na BKP Finance mi vyhovuje, že komunikace, včetně předávání dokladů, probíhá elektronicky a podání na úřadech provádí za mne. Cením si profesionální úrovně spolupráce, dodržování termínů a rychlých reakcí ze strany týmu BKP Finance. Takto si představuji fungování služby „bez starostí“.
Ing. Michal Vintr, Ph.D.
expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC
www.mvintr.cz
Miroslav Čevela
Prodávám a montuji parkovací senzory, handsfree Parrot a tažné zařízení. Účetnictví je pro mě v podnikání jedna z nejhorších věcí. Díky BKP skoro nevím, že nějaké je, a rozhodně mi nebrání v podnikání.
Miroslav Čevela
Telcar
www.telcar.cz
Jiří (Jícha) Najman
Provozuji vodácký e-shop a kajakářskou školu. Často se ocitnu v dalekých krajích v situaci, kdy musím řešit různé pracovní záležitosti. Je pro mě velmi důležité mít vše dostupné kdykoli a kdekoli. Jednoduše a funkčně. Proto mám veškerý software umístěný v cloudu. Tým BKP mi v tomto velmi pomáhá a vše usnadňuje. Se Zuzkou a Martinem jsem se naposledy fyzicky potkal před několika lety. Přesto spolu komunikujeme, kdykoli je třeba. Vše probíhá stručně jednoduše a především funkčně. To je přesně to, co potřebuji.
Jiří (Jícha) Najman
Kajak bezpečně a pohodově
www.kajakarshop.cz
Jakub Kadeřávek
Jsem vývojář webů pro WordPress na volné noze. Vytvářím pro klienty středně velké weby na míru v týmu několika spolupracovníků. Často kupuji pro sebe i klienty software ze zahraničí. Zuzku a Martina mi doporučilo několik volnonožců, když jsem hledal účetní. Název jejich firmy – Účetnictví bez starostí – přesně vystihuje podstatu jejich služby. Velmi si cením toho, že stačilo jednorázově nastavit přístupy a vše už běží jako po drátkách. Cením si spolehlivosti a srozumitelnosti. Když něco nechápu, tak mi to ochotně vysvětlí. Jsem rád, že díky týmu BKP mohu v klidu spát, a vím, že v případě potřeby za mě komunikaci s finanční správou vyřeší.
Jakub Kadeřávek
vývojář webů pro WordPress
www.wpjakub.cz
Pavel Ungr
V životě i v práci se snažím spolupracovat s těmi, kde neumím obhajovat a vysvětlovat každý krok. Kteří mi rozumí a kteří mi jsou oporou a snaží se mi pomáhat. Nejlepší parťáci jsou totiž takoví, kdy o nich skoro nevíte. Zuzka s Martinem jsou přesně ten typ lidí. Jsem specialista na SEO, dělám online marketing – pro některé účetní firmy je to španělská vesnice, ne však tady… Účetnictví nerozumím a rozumět nechci, ale chci mít někoho, kdo bude rozumět mé práci a vyřeší za mě všechno, co je třeba, a já nebudu muset řešit žádné problémy, kterým nerozumím. Tady to funguje na 100 %. Takže peníze investované do spolupráce s nimi se vrací víc než několikanásobně. Pokud chcete mít klid na práci a účetnictví neřešit, vyberete si je. Budete spokojení jako já.
Pavel Ungr
SEO konzultant a specialista online marketingu
www.pavelungr.cz
Madla Čevelová
Od roku 2003 pomáhám drobným podnikatelům nastavit si podnikání tak, aby jim v něm bylo dobře. Nabízím konzultace, školení a e-knihy. S BKP Finance jsem velmi spokojená. Vedou mi účetnictví, několikrát jsem využila i jejich poradenských služeb. Včas mě upozorní na všechny povinnosti i změny v daňových zákonech. Oceňuji také, že všechny doklady zpracovávají elektronicky, takže se mi doma nehromadí šanony. Jejich služby mohu jen doporučit.
Magdalena Čevelová
marketingová čarodějnice
www.cevelova.cz
Martin Kolčaba
V účetnictví plaveme, takže jsme při zakládání firmy ani na chvilku nepomýšleli na to, že bychom si ho řešili sami. Na doporučení známých jsme tedy oslovili BKP FINANCE, a dohodli se na spolupráci, která trvá od roku 2018. Vždy se máme kam obrátit s dotazy a hlavně víme, že z účetního hlediska je vše v nejlepším pořádku. Ušetřený čas můžeme věnovat rozvoji firmy.
Martin Kolčaba
jednatel Nomadica s.r.o.
www.nomadshop.cz
Jan Nachtigal
Zhruba 20 let se zabývám on-line marketingem a převážnou část té doby jsem zastával názor, že něco tak jednoduchého, jako je účetnictví, přece zvládnu sám. Dokud se nevyskytl problém. Na doporučení jsem se obrátil na Zuzku Bartůškovou, která jednání s úřady skvěle zvládla a problém vyřešila. Poté jsme se domluvili, za dobrou cenu mám klid, můžu se věnovat práci a nemusím sledovat, co se v paragrafech zase změnilo a jestli jsem neprošvihnul nějaký termín. A funguje to výborně – přestože jsme se fyzicky nikdy nepotkali.
Jan Nachtigal
PPC & SEO konzultant
www.jannachtigal.cz
Vojtěch Bednář
Zuzana Bartůšková je dle mých zkušeností a podle mého názoru nejen špičkový profesionál ve svém oboru, ale také spolehlivá, komunikativní osoba ochotná porozumět a vycházet vstříc potřebám klientů, a to i v nepravidelné spolupráci. Vážím si možnosti s ní pracovat a vřele ji doporučuji.
PhDr. Vojtěch Bednář
konzultant
www.firemni-sociolog.cz
Lukáš Fakturoid
Zuzana s Martinem dělají moderní bezpapírovou účetní kancelář, která staví na Fakturoidu, a je radost s nimi spolupracovat.
Lukáš Konarovský
spolumajitel Fakturoid s.r.o.
www.fakturoid.cz
Koncem roku 2015 jsem si otevřela květinářství, kde připravujeme květiny a dekorace na různé příležitosti. Během naší spolupráce se Zuzkou jsem se jenom utvrdila v tom, že moje volba byla správná. U BKP Finance totiž fráze „účetnictví bez starostí“ není jenom prázdnou frází, kterou si vylepšují svůj profil. Stojí za ní odbornost, pečlivost a přehled v legislativních změnách, kterých je bohužel nemálo. V neposlední řadě oceňuji online komunikaci, sdílení dokumentů a zasílání notifikací, na co nezapomenout. Je to nejenom pohodlné, ale rozhodně šetří čas i papír! A to je „nature friendly“.
Katka Burešová
jednatelka MY FLORIST, s.r.o.
www.myflorist.cz
Tomáš Iľko
Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby v oboru Public Relations a marketingové poradenství. Se společností Účetnictví bez starostí spolupracujeme již čtvrtým rokem. Firma nám zajišťuje vedení účetnictví, a to včetně mzdové agendy. Kromě pečlivého přístupu a znalostí oboru zástupců této společnosti velmi oceňuji pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách formou newsletterů a facebookových stránek. S Účetnictvím bez starostí máme jistotu, že naše účetnictví spravují opravdoví profesionálové a my se nemusíme obávat problémů se státními úřady.
Tomáš Iľko
Managing Partner Double-U PR, s.r.o.
www.double-u.cz
Martin Matějka
Mé podnikání se za svou dvanáctiletou existenci docela rozjelo. Starám se o tři společnosti s ručením omezeným a k tomu konzultuji online marketingové kampaně jako OSVČ. Mám manželku a dvě děti. A skloubit spoustu práce s fungováním „doma“ a mít trošku volného času a klidné spaní, to chce kumšt. Respektive ani ne tak kumšt, jako spíš profesionální pomoc. Pomoc účetních a daňových poradců. S lidmi z BKP to máme domluvené tak, že se nám starají o veškeré účetně-právní otázky podnikání. Já jim na 100 % věřím, vědí o mých financích víc než manželka. A už se mi mnohokrát potvrdilo, jak dobrá investice je platit právě jim. Vřele doporučuji. Martine a Zuzko, díky.
Martin Matějka
SEO specialista
www.martinmatejka.cz
Petr Křivánek
Pro elektroniku vyrábíme malé transformátory a jiné vinuté díly. Od roku 2003 máme certifikaci ISO 9001, v systému kvality řízení průběžně hodnotíme dodavatele, firma Účetnictví bez starostí má u nás ve všech hodnoceních jen ty nejlepší možné výsledky. V praxi jsme si ověřili, že všechny účetní služby, co nabízí, jsou odborně, pečlivě a včas zpracovány a dodány. S profesionální odborností nám oznámí legislativní změny a poradí. Naše účetnictví je neustále pod odborným dohledem paní Bartůškové a můžeme se spolehnout, že nás vždy včas upozorní na nedostatky a připomene nám naše povinnosti k státní správě. Velice si vážíme, že naše účetnictví paní Bartůškovou vedené je na špičkové úrovni a nemusíme se obávat kontrol od státní správy.
Petr Křivánek
jednatel TEMAR s.r.o.
www.temarpraha.cz
Lukáš Pítra
Týmu BKP Finance se zadařilo zdolat výzvu z říše fantazie. Rovnici „daně + účetnictví = horor a zoufalství“ změnili po roce trpělivého vysvětlování & překopání mých „papírovacích“ procesů na „daně + účetnictví = pohoda a nemusím řešit“. Za fér cenu skutečně osobní servis, naprosto profi přístup a bleskurychlá reakce na každou úchylnost z ruky ministrů financí. A já můžu klidně spát. Díky!
Lukáš Pítra
SEO konzultant
www.lukaspitra.cz

Další reference naleznete u osobního profilu v katalogu Na volné noze a na oficiálních stránkách Komory daňových poradců

Říkají o nás
Michal Vintr
Cením si profesionální úrovně spolupráce, dodržování termínů a rychlých reakcí ze strany týmu BKP Finance. Takto si představuji fungování služby „bez starostí“.
Ing. Michal Vintr, Ph.D.
expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC
www.mvintr.cz
Miroslav Čevela
Účetnictví je pro mě v podnikání jedna z nejhorších věcí. Díky BKP skoro nevím, že nějaké je, a rozhodně mi nebrání v podnikání.
Miroslav Čevela
Telcar
www.telcar.cz
Rychlá rada, pokud jste ztraceni
500 Kč + DPH / 15 minut
CHCI SKYPE KONZULTACI
Účetní středy
Účetní konzultace krátkých účetních a daňových dotazů za zvýhodněnou cenu
400 Kč + DPH / 15 minut
CHCI NA ÚČETNÍ STŘEDU
Kdy si nebudeme rozumět
  • Potřebujete na poslední chvíli pouze rychle vyřešit daňové přiznání.
  • Účetní je pro vás napůl sekretářka a napůl „holka pro všechno“.
  • Podnikáte neférově nebo neeticky.
  • Vaše podnikání je závislé na dotacích.
  • Potřebujete účetní na docházení k vám do firmy.
  • Potřebujete účetní na plný úvazek.

Na vystavování faktur doporučujeme používat Fakturoid.

Jako účetní oceňujeme jednoduché ovládání, soulad s aktuální legislativou a možnost nahrávání vydaných faktur do účetnictví.

Jako klienti oceňujeme automatické fakturace pravidelných faktur, párování plateb v bance s vydanými fakturami a zasílání děkovných e-mailů o zaplacení zákazníkům, snadné vystavování koncových faktur ze zaplacených zálohových faktur.

Jedním slovem výrazné snížení času stráveného nad fakturací.